Connect with us

Eğitim

İçerikler

Ms-Office Eğitim içerikleri. Word, Excel, PowerPoint Eğitim içerikleri

Kurumsal Excel, Ms-Office eğitimleri için oluşturmuş olduğum içeriklere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Temel ve Orta Düzey Excel Eğitimi:
Excel’i hiç bilmeyenlerin, Excel’i çok az kullananların ve Excel’i öğrenmek isteyen çalışanlarınızın katılacağı Temel ve Orta Düzey Excel eğitimidir.

Bu eğitime, Excel’i öğrenmek isteyen, Excel’i hiç bilmeyen, Excel’i kullanmaya başlayacak çalışanlarınız katılmalıdır.
Temel ve Orta Düzey Excel eğitimi 9 saat sürer ve eğitime katılanlar Excel’de çok iyi bir noktaya gelirler.


Online İleri Düzey Excel Eğitimi:

Excel kullanan herkesin katılabileceği, İleri Düzey Excel eğitimi, en çok tercih edilen eğitimimizdir. Bu eğitime hiç Excel kullanmayanlar katılmamalıdır. Temel ve Orta Düzey Excel eğitimini tamamlayanlar bu eğitime katılabilir.


Excel Dashboard Eğitimi

Excel Dashboard Raporlama eğitimlerimiz, İleri Düzey Excel eğitimine katılanlar yada, Eğer, Düşeyara, İndis-Kaçıncı gibi işlevleri kullanan kişilerin katılabileceği eğitimdir.


İleri Düzey Excel 12 Saatlik Sınıf Eğitimi

Sınıf ortamında gerçekleştirilen ve Excel kullanan herkesin katılabileceği eğitimimizdir. Uygulamalı olarak gerçekleşen İleri Düzey Excel eğitimimiz verimliliği en yüksek eğitimdir.


Online Word Eğitimi

Microsoft Word kullanımının detaylarının anlatıldığı bu eğitimimize tüm bilgisayar kullanıcıları katılabilir. Temel düzeyde bilgisayar bilgisinin olması yeterlidir. Verimliliğin artması için Word kullananların katılması önerilir.


Online PowerPoint Eğitimi

Sunum dünyasının vazgeçilmez programı olan PowerPoint konularının detaylı bir şekilde anlatıldığı eğitimimizdir. Sunum hazırlayan, aktif Excel kullanan kişilerin katılması önerilir.

Bu içerikler standart olarak hazırlanan içeriklerdir. Grubun düzeyine göre bu içeriklere ekleme veya çıkarma yapılabilir. Kuruma özel içerik hazırlanarak da eğitimler gerçekleştirilmektedir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Eğitim

To Top