Connect with us

Excel Eğitmeni -Yazar Ömer BAĞCI | Blog

Hakkımda

Türkiye’nin en iyi Excel eğitmenleri arasında bulunan Ömer BAĞCI’ya Kurumsal Excel eğitimleri için 0505 694 85 25 nolu telefondan yada info@omerbagci.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir yardımcım olmadığı için bütün işleri kendim yapıyorum. Eğitimler, video çekimleri, vidoport bütün zamanımı alıyor. Bu yüzden Excel ile ilgili sormak istediğiniz soruları Facebook üzerindeki Excel eğitim ve Paylaşım grubumuzda sorabilirsiniz. https://www.facebook.com/groups/ileriexcel

Excel soruları hariç –cevap vermemi gerektiren– bütün mesajları er ya da geç yanıtlıyorum.

1973 Karamanlı/BURDUR doğumluyum. 1993 yılından beri Bilgisayar Eğitimleri içindeyim. Yoğun olarak, Temel-Orta Düzey Excel, İleri Düzey Excel, Excel Raporlama, PowerPoint eğitimleri veriyorum. 2000 yılından beri Bilgisayar Kullanımı ve Excel kullanımı üzerine çok sayıda kitabın da yazarıyım.

Excel ve Ms-Office Programları Eğitimlerim

Yoğun olarak şirket çalışanlarına Temel ve Orta Düzey, İleri Düzey Excel, Excel raporlama eğitimleri veriyorum. Genel olarak 12 saat süren Excel eğitimlerimiz, oldukça keyifli ve verimli bir şekilde geçiyor.

Şirketler İçin Excel Eğitimleri

Şirketlerin çalışanlarına yönelik olarak düzenlenen Excel eğitimlerimiz ile Excel’in sırlarını, kolaylıklarını, gelişmiş özelliklerini birlikte keşfediyoruz.

Yöneticiler için 1-1 Excel Dersleri

Kurumsal eğitimlerin dışında çalıştığım bir diğer alan ise yöneticiler için Excel dersleri vermektir. Excel’i kullanan, kullanmak isteyen yöneticilerin kendi dosyaları üzerinden gerçekleştirdiğimiz Excel eğitimleri günde 3 saat üzerinden 1-1 olarak gerçekleştiriliyor.

Kurumsal Excel eğitimleri ve Yöneticiler için Excel Eğitimleri için info@omerbagci.com.tr adresinden yada 0505 694 85 25 nolu telefondan benimle irtibata geçebilirsiniz.

(Excel sorularınız için lütfen Facebook üzerinde bulunan Excel Eğitim ve Paylaşım grubumuza ücretsiz üye olarak sorunuz)

Ömer BAĞCI Kimdir? Hakkımda Bilgiler

1993 yılında başladığım bilgisayar eğitmenliğine kesintisiniz devam ediyorum.  Namık Somel öncülüğünde Trabzon Somel Bilgisayar kursunda, eğitmenlik mesleğine başladım ve  Eğitmen/Eğitim Müdürü olarak uzun yıllar çalıştım.

Excel kullanmayı öğretmek, bilgiyi paylaşmak ve içerik oluşturmak keyif alarak yaptığım işlerdir..

Yoğun olarak Kurumsal Excel eğitimleri veriyorum. Kurumsal Excel eğitimlerinde amacımız, Excel kullanmayı öğreterek, kısayolları, kolay yöntemleri öğreterek, insanlara zamanlarını geri vermek.

Excel Eğitmeni Ömer BAĞCI

Bilgisayar Kitapları ve Excel Kitapları Yazarlığım

İlk bilgisayar kullanım kitabımı 1998 yılında Somel Yayınları olarak yayınladım.(Bu kitap, o zamana kadar Somel Yayınlarından çıkan 3. kitaptı. Namık SOMEL’i bu konuda da ayrıca tebrik etmek gerekir. Bilgisayarlar daha yaygınlaşmadan kitabını hazırlamışlar ve öğrencilere veriyorlardı).  2000 yılından itibaren Seçkin Yayıncılık ile devam eden yazarlık kariyerim, Seçkin Yayıncılık’ta kesintisiz 20 yıldır sürüyor. 

İleri Düzey Excel 2021/365 Kitabı

Bilgisayarların yaygınlaşmaya başladığı 2000 ‘li yıllarda çıkan kitabım Bilgisayarın B’si, Türkiye’de en çok satan bilgisayar kitapları arasında ilk sırada yer alır. (Bu kitabın baskısı tükendiği için yayınevimizin elinde çok az sayıda olabilir- detaylar için seckin.com.tr adresini inceleyebilirsiniz)

İlk baskısını 2003 yılında yaptığımız İleri Düzey Excel kitapları serisinin 9. baskısı olan İleri Düzey Excel 2019 kitabını yine Seçkin Yayıncılık olarak yayınladı. Excel’in gelişmesi ile kitaplar da gelişiyor ve yeni bilgilerle sizlere sunuluyor.  İleri Excel kitaplarımı satın aldığınızda, vidoport üzerindeki Excel eğitimlerini 3 ay boyunca ücret ödemeden izleyebiliyorsunuz. 

İleri Düzey Excel kitaplarıma bu linkten ulaşabilirsiniz?

Yazarlık dışında ağırlıklı çalıştığım bir diğer alan ise Excel Eğitimleri: Temel Excel, İleri Düzey Excel, Excel Raporlama üzerine yoğun olarak eğitimler veriyorum. 

vidoport.com

Online eğitim kanadında, Excel eğitimleri alınabilen vidoport.com ’un kurucusu ve eğitmeniyim. Eğitimler ve kitap yazarlığı dışında bütün zamanımı vidoport alıyor. 

Her ne kadar yazılım ekibimiz, muhasebe çalışanlarımız olsa da, yazarlık, eğitim verme, eğitim hazırlığı yapma işlemleri bana bakıyor. O yüzden bana gönderdiğiniz sorularda atlanma ihtimali olabiliyor.  Acil bir konu ise tekrar hatırlatmaktan çekinmeyin. 

Youtube Kanalım

Türkiye’de En çok abonesi olan ve en çok izlenen Excel eğitim videoları olan YouTube kanalım 10.000.000 izlemeyi ve 100K abone sayısını geçti. Düzenli olarak Canlı yayın dersleri ve eğitim videolarının paylaşımlarını yapmaya çalıştığım kanalıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ömer BAĞCI YouTube Kanalım: https://www.youtube.com/user/BAGCIomer

Yapmadığım İşler:

Öğrenci Ödev Soruları: Öğrencilerin bana gönderdiği ödevleri ile ilgili soruları cevaplamıyorum. 

Sayısal/10 Numara/İddaa gibi dosyalar: Bu çalışmaları hiçbir şekilde cevaplamıyorum. 

Danışmanlık işlemleri: Takıldığınız bir konuda sorularınızı cevaplamaya ve yardımcı olmaya çalışıyorum, ama dosya danışmanlık boyutunda ise başka bir arkadaşıma yönlendirerek, sizinle iletişim kurmasını sağlıyorum.
Bir çok işi tek başıma yapmak zorunda kaldığım için, Danışmanlığa zaman kalmıyor. 

İletişim:
Excel eğitimleri için 0 505 694 85 25 veya info@omerbagci.com.tr‘den bana ulaşabilirsiniz.

(Excel sorularınız için lütfen Facebook üzerinde bulunan Excel Eğitim ve Paylaşım grubumuza ücretsiz üye olarak sorunuz)

To Top