Connect with us

Excel Eğitmeni -Yazar Ömer BAĞCI | Blog

Excel kullanmayı öğrenmek mi istiyorsunuz?

Eğitim

Excel kullanmayı öğrenmek mi istiyorsunuz?

Excel öğrenmek ister misiniz? Excel öğrenmek için bilmeniz gereken konular ve Excel’i nasıl öğreneceğinizi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Excel kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, nasıl bir yol izlemelisiniz? Excel kullanmaya başlamak için bilmeniz gereken konular nelerdir. Excel öğrenmek için kursa gitmeye gerek var mı?

Excel öğrenmek için ne yapmalısınız? Excel’i nasıl öğrenirsiniz.

Kuşkusuz ki iş dünyasında çalışanların en çok kullandığı programların başında Microsoft Excel programı geliyor. Firmalar, çalışanlarının iyi bir Excel kullanıcı olmaları için sık sık Excel eğitimleri düzenliyor.  Çalışanlar ise, işlerinde daha hızlı ve verimli çalışmak için, Excel’i daha etkin ve verimli kullanmak istiyorlar. 

Excel’i kullanmayı öğrenmek için, kursa gitme, özel ders alma gibi farklı seçenekler olsa da, zamanınızı maksimum verimlilikle değerlendirmek, yolda zaman kaybetmemek için vidoport.com üzerindeki Online Excel eğitimlerinden yararlanabilirsiniz.

Excel’i hiç bilmiyorsanız ve Excel’i öğrenmeye başlamak istiyorsanız, Excel’e Giriş ve Başlangıç düzeyi eğitimlerimiz ücretsiz olarak izlenebiliyor.

Excel’i öğrenmeye hemen başlamak için buradaki linke tıklayarak Excel’i Öğrenmeye Başlama Seti Eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Bilgisayar kurslarında, özel eğitimlerde veya şirketinizin düzenlediği Excel eğitimlerine katıldığınızda anlatılan konuların tamamı ve daha fazlası vidoport.com üzerinde bulunmaktadır.  Bir kursta veya çalıştığınız iş yerinde Excel eğitimi aldığınızda, eğitim sonrasında gördüğünüz konuları kullanmadığınız için unutmanız normaldir.

vidoport.com üzerindeki eğitin videolarını izleyerek, unuttuğunuz konuları tekrar edebilir ve yeni konular öğrenebilirsiniz.

vidoport üzerinde başlangıç seviyesi Excel konularından İleri Düzey Excel ve Excel Raporlama konularına kadar çok sayıda eğitim bulunmaktadır.  vidoport.com’a aylık veya yıllık üyelik oluşturarak, 7/24 eğitimleri izleyebilir ve Excel’i öğrenerek, kendinizi yeni konularda ve Excel yeteneklerinizde geliştirebilirsiniz. vidoport üyeliklerine göz atmak için buraya tıklayın

Excel’i öğrenmek için; Temel Excel öğrenme eğitim setlerimizden başlayabilir ve adım adım ilerleyebilirsiniz. Bu set videolarımızda, bildiğiniz konuları hızlı bir şekilde geçerek, bilmediğiniz konular üzerinde çalışabilirsiniz. 

vidoport üzerindeki eğitimlerimizde anlatılan konuların örnek dosyalarına erişme şansınız da vardır. Basit örnekleri düzenlemek oldukça kolayken, uzun ve karmaşık dosyaları düzenleme yapmak için zaman harcamadan, vidoport üzerinden indirebilirsiniz. 

Excel’i öğrenmeye başlamak için, Giriş ve Başlangıç düzeyindeki Excel eğitim setlerimizde aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Excel Öğreniyorum – Temel Excel Eğitimleri video eğitim seti: Excel Öğreniyorum- Temel Excel eğitim videoları eğitim setimiz ile, Excel’i kullanmaya başlamaktan, Excel’in menülerini tanımayı, Excel’in kullanımını, Sayı GrubuHizalama grubu gibi sekmelerde bulunan düğmelerin görevlerini öğrenebilirsiniz. 

Excel’de İlerlemeye Başlamak-Orta Düzey Excel video eğitim seti: Excel’in Temellerini öğrendikten sonra, ilerlemeye başlamak için bu eğitim setimizde bulunan Excel eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Genel Excel kullanım eğitim videoları, Excel’de sıralama yapmak, Excel’de çalışma sayfaları ile çalışmak, Excel’de filtreleme yapmak gibi konuları kapsayan eğitim videolarımız ile Excel kullanımında acemiliği üzerinden atarak, Excel’de uzmanlaşmaya başlarsınız.

Excel Kısayolları, Püf Noktaları video eğitim seti: Excel’i detaylı olarak kullanmaya başladıktan sonra, bir kolaylıklar dünyası olan Excel programının kısayollarını, Püf noktalarını bu eğitim setimiz ile öğrenebilirsiniz.  Excel kullanan herkes, daha hızlı ve verimli bir Excel kullanmak ister. Excel kısayolları eğitim setimiz ile Excel’i kullanırken, kullanabileceğiniz bir çok kısayolu ve Excel kolaylıklarını öğrenebilirsiniz. 

Excel’de A’dan Z’ye Grafikleri Öğrenmek video eğitim seti: Excel öğrenmeye başladığınızda, bir müddet sonra grafikler’i kullanmaya ihtiyaç duyarsınız. Oluşturduğunuz Excel Raporlama ekranlarında grafiklerin doğru konumlandırılması oldukça önemlidir. Doğru grafik türünü, doğru tabloda kullanmak oldukça zor bir iştir. Bu eğitim setimiz ile Excel Grafiklerin kullanımını A’dan Z’ye öğrenebilirsiniz.

vidoport.com üzerindeki eğitimlere bu linkten erişebilirsiniz. Buradaki eğitim setlerimizi sırayla izleyebilir ve tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını alabilirsiniz. 

Kurumsal olarak Excel eğitimini almak için info@omerbagci.com.tr adresinen benimle iletişime geçebilirsiniz. 

İyi bir Excel kullanıcı olmak ister misiniz?

İleri Düzey Excel konularının anlatıldığı ve Türkiye’de en çok satan Excel kitabımız ve kitapla birlikte ücretsiz edindiğiniz vidoport.com üyeliği ile, Excel’i A’dan Z’ye öğrenebilir, Excel’de uzman olabilirsiniz.

İleri ExcelDashboard Rapor oluşturmaSorgu Ekranları ile çalışma gibi gelişmiş Excel konularını kapsayan ve günlük hayatta kullanabileceğiniz pek bilinmeyen Excel kısayollarını anlatan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan Excel bilginizi ileri düzeye taşıyarak, Raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve Excel’de daha hızlı ve verimli çalışabilirsiniz

Satın Al

Eğitim

To Top