Connect with us

Excel Eğitmeni -Yazar Ömer BAĞCI | Blog

Excel Kitabı

Genel Excel Kullanımı – Veri Analizi – Excel Formülleri- Dashboard Raporlama – Query (Sorgu) Ekranları
 

Excel kullanan herkese hitap eden ve vidoport.com üzerindeki tüm videolu Excel eğitimlerine ücretsiz erişim hakkı sağlayan bu kitabımızda, Excel, İleri Düzey Excel, Excel Raporlama konuları anlatılmıştır.

Bu kitap sayesinde, günlük Excel kullanımınızı hızlandıracak 125 bilinmeyen Excel özelliğini, Dashboard Rapor oluşturmak için bilmeniz gereken konuları, Excel Klavye kısayollarını, DÜŞEYARA, ÇAPRAZARA, EĞER, ÇOKEĞER gibi işlevleri kullanmayı adım adım ve örnek dosyalar üzerinden öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin en seçkin firmalarına Excel, İleri Excel ve Excel Raporlama eğitimleri veren yazar, bu kitapta, yılların getirdiği eğitim tecrübesi ile işinizde Excel’i nasıl verimli şekilde kullanabileceğinizi, formüllere ve Excel’in özelliklerine nasıl hâkim olacağınızı sade bir dille anlatıyor.

Yazarın Online Excel eğitim sitesi olan vidoport üzerindeki Excel eğitim videolarını da ücretsiz izleyerek, öğrendiklerinizi pekiştirip, yeni bilgiler öğrenebileceksiniz.

Excel’i öğrenmek, Excel bilginizi ilerletmek, daha verimli bir Excel kullanıcısı olmanız için hazırlanan ve gördüğü yoğun ilgi sonucu 10. Baskısını yapan bu kitap ile vidoport üzerindeki Online EXCEL eğitimleri de izleyerek Excel’de UZMAN olmaya hazır mısınız?

To Top