Connect with us

Excel Eğitmeni -Yazar Ömer BAĞCI | Blog

Ücretsiz Excel ve PowerPoint Öğrenmek ister misiniz?

Ücretsiz Excel ve PowerPoint Öğrenmek ister misiniz?

Excel ve PowerPoint öğrenmek için Ücretsiz kurslarımızdan yararlanabilirsiniz.

İş dünyasının en çok kullanılan programlarının başında gelen ve hemen hemen her beyaz yaka çalışanın ihtiyaç duyduğu programlar olan Excel ve PowerPoint programlarını ücretsiz öğrenmek ister misiniz?

Ücretsiz Excel’i Öğrenmeye Başlamak İstiyorsanız!

vidoport üzerindeki yeni başlayanlar için Excel Öğrenme seti ile Excel’i kendi başınıza, uygulama dosyaları üzerinden, istediğiniz hızda ve zamanda öğrenebilirsiniz. Bu eğitim setimiz ile Excel ortamını tanımaktan, Excel’de formüller oluşturmaya, hesaplamalar yapmaktan, toplamlar almaya, biçimlendirme tekniklerini kullanmaya kadar tüm konuları adım adım öğrenebilir ve iyi bir Excel kullanıcısı olabilirsiniz.

Excel’de yoğun olarak kullanılan Düşeyara KullanımıToplam AlmaExcel Grafikleri ile çalışma gibi geniş Excel özellikleri ayrı derslerde ve setlerde anlatılmıştır. 

Excel’i öğrenmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm eğitim videolarını bu setimizde bulabilirsiniz. Hemen ilk dersten başlayarak, adım adım Excel’i öğrenmeye başlayın.

İş dünyasının en çok kullanılan programlarının başında gelen Excel ve PowerPoint programlarını ücretsiz öğrenmek için omerbagci.com.tr üzerindeki eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

PowerPoint 2016 – 2019 ve Office 365 Kullanımını Ücretsiz öğrenmek ister misiniz?

Sunum hazırlamanın tüm detaylarını öğrenmek ister misiniz?
Sunum dünyasının vazgeçilmez programı olan PowerPoint’i A’dan Z’ye istediğiniz zamanda ve hızda öğrenmek ister misiniz? PowerPoint’te Slaytlar oluşturmaktan, slayt geçişleri ile çalışmaya, animasyonlar oluşturmaktan, slaytları resim olarak kaydetmeye kadar tüm konuları detayları ile öğrenin, etkileyici sunumlar oluşturun.

vidoport üzerinde, daha hızlı ve verimli çalışabilmek için ihtiyaç duyduğunuz; Excel, İleri Excel, Excel Rapor Oluşturma, Excel Grafikler, SQL Server Kullanımı, Web Programlama, Muhasebe, Word, Outlook ve PowerPoint gibi programların adım adım düzenlenmiş ve sürekli güncel olan eğitim videolarını HD kalitesinde bulabilirsiniz.

Excel ve PowerPoint konularında sürekli olarak eğitim veren eğitmenler tarafından hazırlanan eğitimlerimize, istediğiniz setten/dersten başlayabilir, kendi hızınızda ilerleyebilirsiniz.

Yoğun çalışma temposunda, kursa giderek, sınıf eğitimlerine zaman ayırmanız oldukça zor. Gelişen teknolojilere hızla ayak uydurmak, kariyerinizde fark yaratarak bir adım daha önde olmak için online eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Eğitim

To Top