Connect with us

Excel Eğitmeni -Yazar Ömer BAĞCI | Blog

Tüm detayları ile Excel Öğrenmek ister misiniz?

Eğitim

Tüm detayları ile Excel Öğrenmek ister misiniz?

İş dünyasının en çok kullanılan programlarının başında gelen Excel’i öğrenmek için nasıl bir yol izlemelisiniz.

Excel öğrenmek, Excel’i etkin kullanmak için omerbagci.com.tr üzerindeki online Excel eğitimlerden nasıl yararlanırsınız. A’dan Z’ye Excel’i nasıl öğrenirsiniz.

İş dünyasının kuşkusuz ki vazgeçilmez programı Microsoft Excel. İş başvurusu yaptığınızda, çalışmaya başladığınızda hangi sektörde çalışacaksanız çalışın mutlaka Excel bilginizin iyi olması isteniyor. Yöneticiler, çalışanlarının iyi bir Excel kullanıcısı olmasını istiyor ve bu konuda onları teşvik ediyorlar.

Excel kullanmayı öğrenmeye başlamak veya İleri Excel konularını öğrenmek, Excel konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız, vidoport size yeterli olacaktır. 

Üzerinde 2750’den fazla eğitim videosu barından omerbagci.com.tr’da Excel konuları, başlangıçtan ileri düzey konulara göre setlere ayrılmıştır. Bu sayede, Excel’i öğrenmeye başlamadan, İleri Düzey Excel konularına kadar tüm Excel konularını öğrenebilir, Excel konusunda yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.  

vidoport üzerindeki Online Excel eğitimleri ile, zamandan ve mekandan bağımsız olarak Excel’i öğrenebilirsiniz. 
 vidoport üzerindeki Excel eğitimlerimiz ile, 

  1. Zamandan ve mekandan bağımsız olarak Excel’i öğrenebilirsiniz. Bu sayede Excel kursuna gitmek için yolda zaman harcamanız gerekmez.
  2. Excel derslerinize istediğiniz konudan başlarsınız. Bildiğiniz konuyu geçer, bilmediğiniz, anlamadığınız konuları sınırsız bir şekilde tekrar edersiniz. 
  3. Örnek uygulama dosyalarını indirerek, daha hızlı ilerlersiniz ve tamamladığınız Excel ve diğer eğitimlerin sertifikasını alabilirsiniz.  

Excel’i öğrenmeye başlamak için, Excel Öğrenmeye Başlamak eğitim setlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Excel’i öğrenmeye başlama eğitim setimiz, Excel’in temel konularını, Veri Girme, hesap yapma işlemlerini, Biçimlendirme tekniklerini, seçim tekniklerini öğrenebilirsiniz. Bu eğitim setimiz ile Excel’i öğrenmeye başlayabilir ve kendi tablolarınızı rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Excel’i kullanıyor ve Excel yeteneğinizi geliştirmek için Excel eğitim setlerimize bakabilirsiniz. 

Excel’in iş dünyasında bu kadar tutulmasının ve vazgeçilmez olmasının belki de en büyük nedeni, kuşkusuz ki her işe, her işletmeye uyan esnek yapısıdır. Bu yapı sayesinde, her çalışan kendine özel tabloları rahatlıkla düzenleyebiliyor ve bu tablolardan raporlamalar yapabiliyor.

vidoport, Türkiye’de Türkçe anlatıma sahip olan ve en yüksek Excel eğitim videosuna sahip olan sitedir. 2.750’den fazla eğitim videosu ile vidoport başlangıçtan ileri seviyeye kadar tüm Excel konularını kapsamaktadır. 

vidoport eğitimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Eğitim

To Top