Connect with us

Excel Eğitmeni -Yazar Ömer BAĞCI | Blog

İstanbul Excel Eğitimleri: İHKİB Excel Eğitimi

Excel

İstanbul Excel Eğitimleri: İHKİB Excel Eğitimi

Excel öğrenmek için hangi kaynaklardan yararlanmalıyız. Kurumsal İleri Düzey Excel eğitimlerimiz devam ediyor.

İstanbul Tim bünyesinde bulunan İHKİB çalışanları ile birlikte gerçekleştirdiğimiz İleri Excel Eğitimimizi başarıyla ve verimli bir şekilde tamamladık.

Çalışanların yoğun ilgi gösterdiği İleri Excel Eğitiminde, Excel’in kısayolları kolaylıkları, Formüllerinin kullanımı gibi konuları uygulamalı olarak tamamladık.

Kurumsal Excel eğitimlerimiz günde 6 saat üzerinden 2 gün ve toplam 12 saat olarak gerçekleştiriliyor. Kurumsal Excel eğitimlerinden yararlanmak için info@omerbagci.com.tr adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Excel eğitimlerine katılma şansınız yoksa, iki farklı seçenekten yararlanarak Excel’i öğrenebilirsiniz.

İşe yeni başlayanların başlayacak olanların en çok sorduğu soruların başında gelen “Excel Nasıl Öğrenilir?” sorusunun 2 cevabı var.

1- Excel öğrenmek için YouTube kanalımı takip edebilirsiniz. 140K’dan fazla aboneye sahip olan YouTube kanalımda Excel’in başlangıçtan ileri düzeye kadar her konuda Excel eğitim videolarını bulabilirisiniz.

Excel öğrenmenin bir diğer yolu ise vidoport.com üzerindeki Excel eğitimlerinden yararlanmaktır.

vidoport üzerindeki Excel eğitimleri ile videoları reklamsız ve istediğiniz zamanda izleyebilir, örnek dosyaları indirebilir ve tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını alabilirsiniz.

vidoport üzerindeki Excel eğitimlerine göz atmak için bu linke tıklayabilirsiniz. Excel eğitimlerinin listelendiği sayfadaki filtreleme özelliklerini kullanarak, Excel’i öğrenmeye başlamak grubuna ait eğitim setlerinden başlayarak adım adım ilerleyebilirsiniz.

Excel

To Top