Connect with us

Excel Eğitmeni -Yazar Ömer BAĞCI | Blog

Excel Öğrenmek için 3 farklı yol.

Eğitim

Excel Öğrenmek için 3 farklı yol.

Sıfırdan Excel öğrenmek, Excel’inizi geliştirmek, Excel’de Uzman olmak için hangi yöntemlerden yararlanabilirsiniz.

İş dünyasının en çok kullanılan ve çalışanlarının hemen hemen hepsinin iyi bilmek ve kullanmak istediği Excel programını öğrenmek için 3 farklı yoldan yararlanabilirsiniz.

Çok geniş bir alanda kullanılan ve geniş bir yapısı olan Excel’in tamamını bilmek mümkün değil. Her sektöre, her mesleğe ve her çalışana göre Excel kullanım düzeyleri değişiyor. Bazı kullanıcılar, Excel’i sadece liste oluşturmak için, listeleri takip etmek için kullanırken, bazı kullanıcılar Excel’de Toplama formülleri, Düşeyara kullanımı, Pivot Tablo oluşturma gibi Excel konularını kullanıyor. Daha az sayıda Excel kullanıcısı ise Excel’de Dashboard raporlar oluşturma, Finansal Analizler yapma gibi işlemler yapıyor.

Excel’i hangi düzeyde kullanırsanız kullanın, Excel’i öğrenmek, Excel’inizi Geliştirmek ve Excel’inizi geliştirmek için farklı kaynaklar kullanılabilir.

Excel’i öğrenmek için vidoport.com’dan yararlanmak

Türkiye’nin en güncel ve Excel konusunda ki en geniş Excel eğitim videolarına sahip olan vidoport.com 1500’den fazla Excel eğitimleri bulunuyor. Uzman Excel eğitmenlerinin hazırladığı eğitim videoları, örnek uygulama dosyaları ile vidoport üzerindeki eğitimlerden Excel öğrenmek için yararlanabilirsiniz.

Sıfırdan Excel Öğrenmekyeni başlayanlar için Excel Derslerine aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

https://vidoport.com/temel-orta-duzey-excel-2016-2019-office-365-excel

Kurumsal İleri Excel eğitimlerinde anlatılan konuların yer aldığı İleri Düzey Excel eğitim konularının yer aldığı İleri Düzey Excel eğitim setimiz, Excel kullanıyorsanız ve Excel bilginizi geliştirmek için Türkiye’de bulabileceğiniz en iyi kaynaktır.

https://vidoport.com/a-dan-z-ye-ileri-duzey-excel

İleri Düzey Excel eğitim setinde yer alan eğitim videolarını tamamladığınız da çok iyi bir Excel kullanıcısı olursunuz.

vidoport üzerindeki Excel’de uzman olmak, Excel VBA Makro Kod yazmayı öğrenmekAccess EğitimleriPowerPoint ve Excel kullanımı gibi çok sayıda eğitim videolarını bulabilirsiniz. Detaylar için vidoport.com adresini inceleyebilirsiniz.

Excel Kitaptan Öğrenilir mi?

İleri Düzey Excel 2019 kitabını alırsanız evet.

Türkiye’de en çok satılan Excel kitabı olan İleri Düzey Excel 2019 kitabı, Excel’in kısayollarından, Excel özelliklerini kullanmaya kadar tüm Excel detaylarını öğrenebilirsiniz.

İleri Düzey Excel Kitabı ile birlikte vidoport üzerindeki Excel eğitimlerine 3 ay boyunca ücretsiz erişebiliyorsunuz.

İleri Excel kitabını satın almak için:KitaplarKitaplar | Vidoport Zamanınızı değerlendirin. Eğitimlerinize hemen başlayın ve uzmanlaşın. Eğitimlerimiz yalnızca…vidoport.com

adresinden yararlanabilirsiniz.

İleri Düzey Excel kitabının içeriğine bakmak için:

https://vidoport.com/downloads/ileri-duzey-excel-2019-9-baski.pdf adresinden yararlanabilirsiniz.

YouTube Excel Dersleri

YouTube üzerindeki Excel öğrenmek için farklı kanallardan yararlanabilirsiniz. YouTube kanalımda oluşturduğum Sıfırdan Excel Eğitim setleri serisinden yararlanarak Excel öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Eğitim

To Top