ÖMER BAĞCI
Türkiye’nin en çok satan bilgisayar kitaplarının yazarı ve Online Bilişim Eğitimleri alınabilen vidoport.com’un da kurucusu olan Uzman Eğitmen Ömer Bağcı, Matematik bölümü mezunudur.

Bilgisayarın B”si ve “İleri Düzey Excel” adlı kitaplarının yazarı olan olan Ömer Bağcı, Somel ve Seçkin Yayınları’ndan çıkan yirmiye yakın bilgisayar kitabını hazırlamış ve yayınlamıştır.

1993 yılından beri bilgisayar eğitimleri veren Ömer Bağcı; MS-Office Programı ve genel bilgisayar kullanımı ile ilgili ihtiyaç duyulabilecek her bilginin yer aldığı vidoport.com ’da, online eğitimler vererek binlerce kullanıcıya ulaşmaktadır. Excel ile ilgili eğitim videolarının yayınlandığı youtube.com/bagciomer kanalı aylık 60.000’den fazla görüntülenmektedir.


Ömer Bağcı, “İleri Düzey Excel Eğitimi ve Excel Raporlama” eğitimleri alanında başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin birçok şehrinde firmalara Excel ile ilgili eğitimler vermektedir.


Öğretmenlik sertifikasyonuna da sahip olan Ömer Bağcı, Excel’de uzmanlaşmak isteyen kişilere Bireysel Eğitim seçenekleri sunarak özel dersler vermektedir.


Çalışanlarınıza yönelik olarak İleri Düzey Excel eğitimi ile teklif almak ve iletişime geçmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


EĞİTİMLER Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen ilgilendiğiniz eğitim türüyle ilgili olan kutuya tıklayınız.
YAYINLAR
İLERİ DÜZEY EXCEL 2013 Veri Analizi – Raporlama İşlevler ve Ortak İşlev Kullanımı – Makrolar – VBA Ömer Bağcı Ağustos 2014 / 6. Baskı / 656 Sayfa Detaylı Bilgi
BİLGİSAYARIN B'Sİ Bilgisayarın B'si
Windows 7 – Office 2010
Ömer Bağcı
Ekim 2010 / 1. Baskı / 584 Sayfa
Detaylı Bilgi
REFERANSLARIMIZ
İLETİŞİM
Adres Sırakapılar Mah. Saltak Cad.
Umut Apt. No:64 Kat:2 Daire:3 DENİZLİ
0 505 694 85 25 info@omerbagci.com.tr
Takipçimiz Olun
Online Eğitim Ortağımız
Eğitim Tarihleri