Connect with us

Hakkımda

1993 yılında başladığım bilgisayar eğitmenliğine kesintisiniz 27 yıldır devam ediyorum.  Trabzon Somel Bilgisayar kursunda mesleğe başladım ve  Eğitmen/Eğitim Müdürü olarak uzun yıllar çalıştım.

Excel Eğitmeni Ömer BAĞCI

İlk bilgisayar kullanım kitabımı 1998 yılında Somel Yayınları olarak yayınladım.(Bu kitap, o zamana kadar Somel Yayınlarından çıkan 3. kitaptı. Namık SOMEL’i bu konuda da ayrıca tebrik etmek gerekir. Bilgisayarlar daha yaygınlaşmadan kitabını hazırlamışlar ve öğrencilere veriyorlardı).  2000 yılından itibaren Seçkin Yayıncılık ile devam eden yazarlık kariyerim, Seçkin Yayıncılık’ta kesintisiz 20 yıldır sürüyor. 

Bilgisayarların yaygınlaşmaya başladığı 2000 ‘li yıllarda çıkan kitabım Bilgisayarın B’si, Türkiye’de en çok satan bilgisayar kitapları arasında ilk sırada yer alır. (Bu kitabın baskısı tükendiği için yayınevimizin elinde çok az sayıda olabilir- detaylar için seckin.com.tr adresini inceleyebilirsiniz)

İlk baskısını 2003 yılında yaptığımız İleri Düzey Excel kitapları serisinin 9. baskısı olan İleri Düzey Excel 2019 kitabını yine Seçkin Yayıncılık olarak yayınladı. Excel’in gelişmesi ile kitaplar da gelişiyor ve yeni bilgilerle sizlere sunuluyor.  İleri Excel kitaplarımı satın aldığınızda, vidoport üzerindeki Excel eğitimlerini 3 ay boyunca ücret ödemeden izleyebiliyorsunuz. 

İleri Düzey Excel kitaplarıma bu linkten ulaşabilirsiniz?

Yazarlık dışında ağırlıklı çalıştığım bir diğer alan ise Excel Eğitimleri: Temel Excel, İleri Düzey Excel, Excel Raporlama üzerine yoğun olarak eğitimler veriyorum. 

Havelsan, Getir, Profen, Bozankaya, Anadolu İsuzu, Trakya Elektrik, Başkent Elektrik, Toroslar Elektrik A.Ş, Fernas Holding, Gama Holding, GAİB, GTO Akademi, Atasancak A.Ş, YPU, TİM, İtkib, Denib, Çimko Çimento, Ayedaş,  Ernst&Young (EY), Tubitak, Ay Yapım, Linde Gaz, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Kale Kilit, Kipaş Holding, Ditaş, Essilor, Erbakır, Sanko Holding, Kipaş Holding, Rönesans Holding, Enerjisa gibi Türkiye’deki önemli şirketleri referans olarak gösterebilirim. 


Online eğitim kanadında, Excel eğitimleri alınabilen vidoport.com ’un kurucusu ve eğitmeniyim. Eğitimler ve kitap yazarlığı dışında bütün zamanımı vidoport alıyor. 

Her ne kadar yazılım ekibimiz, muhasebe çalışanlarımız olsa da, yazarlık, eğitim verme, eğitim hazırlığı yapma işlemleri bana bakıyor. O yüzden bana gönderdiğiniz sorularda atlanma ihtimali olabiliyor.  Acil bir konu ise tekrar hatırlatmaktan çekinmeyin. 

Yapmadığım İşler:

Öğrenci Ödev Soruları: Öğrencilerin bana gönderdiği ödevleri ile ilgili soruları cevaplamıyorum. 

Sayısal/10 Numara/İddaa gibi dosyalar: Bu çalışmaları hiçbir şekilde cevaplamıyorum. 

Danışmanlık işlemleri: Takıldığınız bir konuda sorularınızı cevaplamaya ve yardımcı olmaya çalışıyorum, ama dosya danışmanlık boyutunda ise başka bir arkadaşıma yönlendirerek, sizinle iletişim kurmasını sağlıyorum.
Bir çok işi tek başıma yapmak zorunda kaldığım için, Danışmanlığa zaman kalmıyor. 

İletişim:
Excel eğitimleri için 0 505 694 85 25 veya info@omerbagci.com.tr‘den bana ulaşabilirsiniz.

(Excel sorularınız için lütfen Facebook üzerinde bulunan Excel Eğitim ve Paylaşım grubumuza ücretsiz üye olarak sorunuz)

To Top